Lady dance

Lady dance pieder pie deju aerobikas grupas, kas apvieno sevī klasisko, džeza, mūsdienu horeogrāfiju, strečingu jeb ķermeņa muskulatūras stiepšanu un plastiku.

Lady dance -aerobika apvieno sevī divas savstarpēji atšķirīgas kustības. Pie dinamiskajiem vingrojumiem – kāju vēzieniem, noliekšasos, pagriezieniem – tiek pievienotas plūstošas un  deju kustības. Nodarbībās paredzēts veikt skaistas kustības ar lielu amplitūdu, graciozus vēzienus, plūdenas kustības, pārejot no stāvus stāvokļa uz sēdus vai pat guļus stāvokļa. Viss iepriekš minētais ļauj palielināt nodarbības intensitāti. Tāds kustību apvienojums ļauj sasniegt lielisku rezultātu.

Ar šī treniņa palīdzību var ne tikai ievērojami notievēt, bet arī iemācīties harmoniski dejot, kā arī savest kārtībā visas galvenās muskuļu grupas.

Jūsu figūra kļūs sievišķīga, kustības un mīmika – plastiskākas. Katrā Jūsu kustībā parādīsies atbrīvotības sajūta. Šīs nodarbības būs interesantas visām tām sievietēm, kas vēlas līdz pilnībai pārvaldīt savu ķermeni, mācēt plastiski un skaisti kustēties, justies par sevi pārliecinātai.

Deju mērķis ir ne tikai pierast pie sava ķermeņa, bet arī iemīlēt to.

Pēc būtības nodarbības ir līdzīgas deju stundām, ietverot sevī iesildīšanos un izstaipīšanos. Turklāt slodze uz visām muskuļu grupām ir pietiekami liela.

 

 

Lady dance - aerobika palīdzēs Jums:

  • iegūt skaistu un vingru augumu;
  • uzlabot savu iekšējo pašsajūtu;
  • uzlabot savu un citu vērtējumu par Jums;
  • palielināt visa ķermeņa lokanību;
  • palielināt izveicīgumu un vispārējo organisma tonusu.