Par mums

Mūsu klubs tika atvērts 1998.gadā. 2018.gadā janvārī mums palika 20 gadi.

Radot sporta klubu tieši sievietēm, mēs gribējām veidot tādu vietu, kur sievietes, nākot uz mūsu sporta klubu, justos atbrīvoti un ērti. Mēs apzināti savā sporta klubā neielaižam vīriešus, jo daudzas sievietes nevēlas apmeklēt nodarbības kopā ar viņiem. Lai vīrieši redz Jūsu rezultātu, neredzot pašu procesu. Jūs taču neņemiet savu vīru vai draugu līdzi uz kosmētisko kabinetu? Tad kāpēc viņu ņemt līdzi uz trenažieru zāli? Mūsu sporta klubā Jūs varēsiet trenēties, domājot tikai par treniņu un to, kā efektīvāk sasniegt rezultātu, neuztraucoties par savu ārējo izskatu nodarbības laikā bez kosmētikas un sporta apģērbā. 

Kā arī Jums būs pieejami  vairāki pakalpojumi sevis palutināšanai, piemērām, pēc treniņa apmeklēt masāžas kabinetu (vaksācija, masāža, pedikīrs).

Mūsu sporta kluba kolektīvs ir draudzīgs un profesionāls. Visām trenerēm ir B un C kategorijas sporta trenera sertifikāti. Ir liela nodarbību izvēle. Mūsu atsaucīgās administratores vienmēr Jums palīdzēs saprast, kāda nodarbība derēs tieši Jums.

Jebkurā abonementā par brīvu ir iekļauts:

  • saunas apmeklējums;
  • dvielis;
  • zaļā tēja pēc nodarbības;
  • fēns;
  • konsultācijas fitnesa jautājumos.

Mēs sadarbojamies ar visām pazīstamākajām apdrošināšanas kompānijām Rīgā - Gjensidige Baltik, BTA, ERGO, IF, BALVA, SEESAM (Latvia,Life).

Mēs ļoti gaidām Jūs mūsu nodarbībās