Vaksings – Jūsu āda kļūs maiga kā zīds

Vaksings – viens no bioepilācijas veidiem, epilēšana ar vasku. Šis veids ir ļoti populārs sieviešu un meiteņu vidū, daudzas šādu vaska epilāciju veic arī mājas apstākļos. Visticamāk, ka šādas procedūras izplatību ietekmējušas seno laiku skaistuma karalienes, kuras šādā veidā vēl vairoja savu pievilcību. Ēģiptes valdniece Nefertiti izmantoja speciālu staipīgu līdzekli, kuram sastingstot, tika izrauti liekie matiņi. 14.-tajā gadsimtā Turcijā sultāna Osmana Pirmā sievas un mīļākās izgudroja vaska strēmeles, ar kuru palīdzību padarīja savu ādu gludu. Kņaziene Olga Senajā Krievijā atbrīvojās no liekā apmatojuma uz ķermeņa, pielietojot karsto vasku un sveķus. .

Vaksings Ja Jūs esat izlēmušas veikt bioepilāciju ar vasku, mēs Jūs gaidām mūsu fitnesa klubā “Body Sport”. Skaistums, veselība un lieliska augums – lūk, kādus rezultātus mēs palīdzēsim sasniegt mūsu klientiem. Jūsu rīcībā ir labiekārtotas zāles fitnesa nodarbībām, kosmētiskie pakalpojumi, solārijs. Anticelulīta masāža, kuru veic pieredzējis masieris, palīdzēs Jums iegūt vēlamās ķermeņa formas. Vaksings – viena no populārākajām mūsu meistaru veicamajām procedūrām. Jo, nodarbojoties ar fitnesu, rodas vēlēšanās izcelt sava ķermeņa skaistumu, bet tas nav panākams bez gludas ādas.

Vaksings – galvenie akcenti

Ja esat izlēmušas pieteikties vaksingam, nepiemirstiet, ka likvidējamo matiņu garums nedrīkst būt mazāks par 5 mm. Pirms procedūras uzsākšanas āda tiek ieziesta ar mīkstinošu līdzekli, kas sekmē matiņu izraušanu un mazina sāpīgās izjūtas. Pēc procedūras paveikšanas noteikti uzziediet mīkstinošu līdzekli vai losjonu, tie palīdzēs atbrīvoties no ādas apsārtuma un palēninās matiņu ataugšanas laiku.

Ir divu veidu epilācija ar vasku:

  • mīkstais (siltais)
  • cietais (karstais).

Mīkstā vaska maisījuma sastāvā pamatā ir vasks un mīkstinātāji. Pirms procedūras tas tiek sasildīts, pēc tam uzziests matiņu augšanas virzienā uz ādas. Vaskam sastingstot, tas tiek atrauts no ādas ar speciālām papīra strēmelēm pretēji matiņu augšanas virzienam. Vaska paliekas no ādas tiek notīrītas ar speciālu nomierinošas iedarbības eļļu.

Cietais vasks satur priežu sveķus vai naftas produktus, kā arī citrona vai augu eļļu. Eļļas palīdz maisījumam piešķirt vajadzīgās lipšanas spējas, neļaujot izplūst pa ādu. Līdz 38-42 grādiem uzkarsētais vasks tiek klāts uz ādas matiņa augšanas virzienā. Kad āda ir sasilusi, atveras poras un matiņš viegli un nesāpīgi tiek izrauts kopā ar vasku. Pateicoties klāt pievienotajam kaučukam (vasks pielāgojas ķermeņa līnijām) un nesāpīgajai procedūrai, tādā veidā iespējams arī apstrādāt padušu un bikini zonas.

Pašlaik vaksinga procedūra bez iepriekš minētajām, paredz vasku izmantošanu, kuru sastāvā ietvertas augļu piedevas, piemēram, jasmīns, šokolāde, ēteriskās eļļas procedūru padara ļoti patīkamu un aromātisku.

Pateicoties mūsu kluba “Body Sport” apmeklējumiem un mūsu treneru (Jūsu rīcībā ir plaša sporta nodarbību izvēle), kā arī masieru pūlēm (anticelulīta masāža rada patiesus brīnumus), Jūs iemantosiet lielisku augumu. Vaksings Jums dāvās maigi zīdainu ādu, bet solārijs nodrošinās dabiska iedeguma efektu, vairojot Jūsu skaistumu un pievilcību. Mēs Jūs gaidām sporta un skaistuma valstībā.