Baseins – patīkams figūras korekcijas un noskaņojuma uzlabošanas veids

Kad cilvēkam ir noteikts mērķis un viņš sāk nodarboties ar sportu, reizēm rodās šaubas. Vai tiešām tas viss man ir vajadzīgs? Vai tas dos man kādu labumu? Taču, katram ir jazina - ja regulāri tiek apmeklēts baseins, trenažieru zāle, tiek izpildītas vēderdejas un citi vingrinājumi, noteikti būs rezultāts.

Mūsu sieviešu fitness klubs Body Sport piedāvā saviem klientiem nodarbības trenažieru zālē, vēderdejas, pilates un baseinu. Tieši šis, pēdējais variants visvairāk piesaista apmeklētājas. Jo tām ļoti patīk akvaaerobika, kura notiek ūdenī, un tādā veidā šīs nodarbības dod noturīgu un ātru rezultātu.

Kādu labumu dod baseins, skaistā dzimuma pārstāvēm?

  • Akvaaerobika ir neaizvietojama cilvēkiem, kuriem ir liekais svars. Nodarbības ūdenī palīdz ātri sadedzināt kalorijas, jo nonākot nepierastos apstākļos, organismam ir jācīnās ar ūdens pretestību.
  • Masāža, ar kuras palīdzību ūdens iedarbojas uz ķermeni, veiksmīgi cīnās ar celulītu un veic ādas liftingu.
  • Pat, ja slodzes būs lielas, tomēr muskuļos neveidosies pienskābe, tātad, pēc treniņa Jums nebūs sāpes muskuļos, kas parasti mēdz būt pēc treniņiem sporta zālē.
  • No vienas puses tiek iedarbināti organisma adaptācijas dabīgie procesi, no otras – pierastās kustības ūdenī kļūst ļoti nepierastas un jocīgas. Rezultātā tiek trenēts vestibulārais aparāts un kustību koordinācija.
  • Ūdens izraisa masāžas iedarbību uz ādu, uzlabojot tās tvirtumu un elastību.
  • Akvaaerobika tiek uzskatīta par drošāko fitnesa veidu.
  • Ja nodarbību laikā tiek izmantoti speciāli peldlīdzekļi, tas kļūst par teicamu alternatīvu spēka vingrinājumiem trenažieru zālē.

Un pats galvenais, baseins ir apmeklējams sievietēm jebkurā vecumā un svara kategorijā – nekādu ierobežojumu nav.

Baseins, nodarbības ar akvaaerobiku, tiek uzskatīti par ideālu vietu muskuļu audu nostiprināšanai, izturības iegūšanai, lieko kilogramu sadedzināšanai. Mūsu fitness centrs Body Sport ar prieku aicina pie sevis visas sievietes. Mēs esam pārliecināti, ja kaut reizi tiks apmeklēts baseins, trenažieru zāle, vēderdejas, Jums gribēsies atnākt vēl un vēl. Mēs ar prieku Jūs gaidīsim!