Jaunumi un akcijas

Jūs no rīta agri ceļaties? Gaidam Jūs uz sporta nodarbībām! Rīta abonements - 15 nodarbības/mēn. - EUR 60 !

Izvēlies! Ūdensaerobika, pilates, power ball, fitness yoga, trenažieru zāle ar treneri u.c.!

Sīkak

ROLL RELAX - muskuļu atslābināšana.Tā ir jauna nodarbība mūsu klubā !

ROLL RELAX - miofasciālā relaksācija - muskuļu atslābināšana no pataloģiskā sasprindzinājuma. Tā ir nodarbība izmantojot īpašu inventāru ''rollu''. Tiem ir cilindriska, garena forma. Vingrojumu kompleksu izpilda guļus. Nodarbības laikā visa uzmanība tiek veltīta miofasciālajai muskuļu atslābināšanai.

Sīkak

Jauns piedāvājums - abonements "Brīvais plus"

Šajā abonementā ietilpst: brīvais apmeklējums uz visām sporta nodarbībām jebkurā laikā un papildus vēl 4 ķermeņa procedūras. Tās ir 2 masāžas problēmu zonām un 2 ietīšanas procedūras. Vai arī visas 4 reizes izmantot tikai uz masāžām. Fitness un ķermeņa procedūras noteikti sniegs redzamu rezultātu, augums kļūs slaidāks, zaudēsiet liekos kilogramus un āda kļūs tvirtāka.

Sīkak

XL - FIZKULTŪRA jauna nodarbība!!!!

Piedāvājam jaunas treniņu nodarbības - Fizkultūra XL - īpašas nodarbības pilnīgām un ļoti pilnīgām sievietēm, tām kurām liekais svars ir vairāk kā 15,20, 40kg utt. Fizkultūras XL koncepcija - viss radīts un piemērots pilnīgām sievietēm: speciāla programma ar saudzējošām slodzēm, nelielas grupas 3 - 7 cilvēki,lai trenera uzmanība katram būtu maksimāla, dažāda inventāra izmantošana, lai nodarbības nebūtu vienveidīgas.

Sīkak

Izvēlies sev izdevīgāko piedāvājumu - "RĪTA", "PUSDIENAS" .

"RĪTA ABONEMENTS" - speciāls abonements uz ūdensaerobiku darbadienās no rīta, kā arī tajā vēl papildus ir iekļautas rīta pilates un trenažieru zāle.

Sīkak

Ietīšana

Jau šodien mūsu klubs var Jums piedāvāt etīšanās ar dziednieciskajām dūņām „Jūras dūņas”

Sīkak

Uzmanību! Vaksācija!

Vaksācija: Kājas līdz celim - EUR 10.00, Kājas visā garumā - no EUR 18.00 - 20.00 Bikini (line) - EUR 9.00

Sīkak

Lapa: 1 | 2