Jaunumi

Vakuuma masāža ar bankām!

Vakuummasāžas rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas tece, notiek mehāniska tauku šūnu šķelšana, aktivizējas ādas elpošana, vielmaiņa un vielmaiņas procesa galaproduktu jeb šlakvielu izvadīšana no organisma. Samazinoties tauku šūnu apjomam, āda kļūst gluda un stingra, paaugstinās tās tonuss un elastība.

Подробнее

Uzmanību - individuālā nodarbība pēc programmas " Rehabilitācijas fitness" .

Jums ir trūce , osteohondroze vai skolioze ? Atbrīvojieties no diskomforta sajūtas un sapēm mugurā , ko izraisa dažādas saslimšanas un izmaiņas mugurkaulā. Aicinām uz individuālām nodarbībām ar rehabilitācijas fitnesa treneri Olgu Dulinsku.

Подробнее

Aicinām visas uz veselību veicinošu fitnesu !

Aicinām visas uz veselību veicinošu fitnesu ! Ja Jums ir: - Problēmas ar muguru - Nepieciešama atveseļošanās pēc traumām - Aizliegums apmeklēt inetesīvas slodzes nodarbības

Подробнее

TIBETAS MEDUS MAŠĀŽA - labākais līdzeklis cīņā ar celulītu

Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai.

Подробнее

ROLL RELAX - muskuļu atslābināšana.Tā ir jauna nodarbība mūsu klubā !

ROLL RELAX - miofasciālā relaksācija - muskuļu atslābināšana no pataloģiskā sasprindzinājuma. Tā ir nodarbība izmantojot īpašu inventāru ''rollu''. Tiem ir cilindriska, garena forma. Vingrojumu kompleksu izpilda guļus. Nodarbības laikā visa uzmanība tiek veltīta miofasciālajai muskuļu atslābināšanai.

Подробнее

Informējam - ka no 21.decembra līdz 25.janvārim klubs būs slēgts,pēc MK pieņemtājiem noteikumiem!

Cienījamie klienti! Informējam ka ar 21.12 līdz 25.01 mūsu sporta klubs tiek aizvērts sakarā ar Ministru kabineta rīkojumu. Ja rodas jautājumi, zvaniet pa šo t. 29694853. Mūsu telefons strādās. Kā arī piedāvājam iespēju iegādāties dāvanu kartes pie mums, kuras varēs izmantot pec kluba atvēršanas.

Подробнее

Aicinām uz individuālajām un patstāvīgajām nodarbībām no 17.10.- 6.11.

Cienījamie klienti! Mūsu klubs turpina strādāt. Pievērsiet uzmanību, Mums mainījies ūdens aerobikas grafiks. Grafikā ir nodarbību laiki, kad Jūs varat pierakstīties uz individuālajiem un patstāvīgajiem treniņiem.

Подробнее

Uzmanību - tiek atjaunota nodarbība " KALANĒTIKA" !

Cienījamās dāmas, Tiek atjaunota nodarbība "Kalanētika'' . Tā ir komplekso vingrojumu sistēma, kas ir vērsta uz muskuļu nostiprināšanu un stiepšanu.

Подробнее

Lapa: 1 | 2