Ķermeņa pīlings

Ķermeņa pīlings.

Kas ir pīlings?

Pīlinga procedūra ir balstīta uz jēdzienu "agresija labumam."

Spēja atjaunoties – svarīgākā ādas īpašība, bez kuras tā nevarētu kalpot par barjeru starp organismu un ārējo vidi.

Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kuras rezultātā tiek likvidētas atmirušās šūnas un notiek ādas atjaunošanās.

Diemžēl ar vecumu palēninās atjaunošanās procesi organismā un tā kā atjaunošanās un reģenerācijas process ir līdzīgs, tad cilvēki ir iemācījušies kontrolēt reģenerāciju, veicinot to ar kontrolētu iedarbību uz epidermu. Šajā procesā organisms izstrādā elastīnu un kolagēnu, kas veido jaunos audus: āda kļūst stingrāka, gludāka, atjaunota.

Pīlings paredzēts, lai novērstu ādas novecošanos un koriģētu ar vecumu radušos kosmētiskos defektus, kā arī ieteicams ādas sagatavošanai vienmērīgam iedegumam pirms solārija apmeklēšanas un sauļošanās sezonas sākuma. Pīlinga laikā tiek iedarbināts ādas atjaunošanās process, būtiski uzlabojot tās elastību.

Kosmētiskā pīlinga mērķis ir ādas ārējā izskata uzlabošana un tās jaunības paildzināšana, kā arī ādas defektu novēršana, piemēram, grumbas, strijas, palielinātas poras, pinnes u.c.

 

Jau pēc vienas pīlinga procedūras Jūs ievērosiet, ka Jūsu āda ir kļuvusi gluda, samtaina, ieguvusi vienmērīgu matētu toni.

Iesakām Jums izmēģināt franču pasaules slavenās kosmētikas firmas Algolodzi pīlingu "Zemes un jūras sāls"!

 

Procedūras laikā tiek veikts:

  • zemes un jūras sāls uzklāšana uz ādas
  • problemātisko zonu pīlings-masāža (10-15 minūtes)
  • duša
  • krēma uzsmērēšana
  • rezultāts: dziļi attīra āda, novērsta ādas zvīņveida lobīšanās, pretiekaisuma iedarbība, asinsrites un ādas audu elpošanas uzlabošana, paaugstināta ādas elastība un ādas tekstūras izlīdzināšana. Ādas sagatavošana pludmales sezonai!
  • Procedūras cena: Eur 27.03