Krio procedūras

Aukstuma jeb krio ietīšana

Daudzi ir dzirdējuši par ķermeņa ietīšanu ar sildīšanas efektu. Šī procedūra ir ļoti labvēlīga ādai, jo palīdz zaudēt svaru un izvadīt no ķermeņa toksīnus un šlakvielas. Tomēr ne visiem ir zināms, ka ietīšanas var būt arī ar aukstuma jeb krio efektu. Šāda procedūra ir tikpat noderīga ķermenim. Siltās un aukstās ietīšanas savā starpā nedaudz atšķiras. Kāda ir šī atšķirība?

Ja siltās ietīšanas laikā galvenais uzdevums ir sakarsēt ādu un stimulēt asinsriti, tad aukstās (jeb krio ietīšanas) laikā tieši pretēji efekts tiek radīts ar dzesēšanu. Tieši tāpēc ir vajadzīgs atvēsinošs sastāvs, ne augstāks par istabas temperatūru.

 

Kādēļ ieteicama ietīšana ar aukstuma efektu

 

Tā labvēlīgi ietekmē ādu, sašaurinot poras un asinsvadus. No audiem atdalās limfa, izvadot toksīnus un šlakvielas. Bet tas tiek veikts ar iekšējo orgānu palīdzību. Visas liekās vielas izvadās no organisma caur nierēm un aknām. Kāds ir rezultāts? Audu atdzesēšana sašaurina asinsvadus, izvada lieko ūdeni organismā, uzlabo vielmaiņu un paaugstina ādas tonusu. Turklāt, lai sasiltu, ķermenis,tiek aktīvi sadedzināti tauki.

 

Ietīšana ar aukstuma efektu ir ieteicama cīņā pret celulītu, strijām, ļenganu ādu, lai uzlabotu tās elastību. Tā noņem nogurumu kājās, novērš pietūkumu. Īpaši piemērots tiem, kam ir stāvošs darbs. Ieteicama varikozu vēnu gadījumā.

 

Kontrindikācijas

 

Aukstā ietīšana, tāpat kā siltā nav ieteicama grūtniecības laikā un zīdīšanas periodā, ādas bojājumu un alerģijas gadījumā pret kādu no komponentiem, ginekoloģisku slimību, cistīta un slimībām gremošanas traktā.

 

Preparāta aktīvais sastāvs: jūras ūdens, mikroelementi, mentols, kampars. (Algolodzi)

 

Procedūras laikā tiek veikts:

Kāju pīlings

Pīlinga noņemšana ar siltu dvieli
Līdzekļa (krēma) ar krio sastāvu uzsmērēšana
Ietīšana
Atpūta krio līdzekļa iedarbības laikā 15-20 minūtes
Duša
Krēma uzsmērēšana

Procedūras cena: Eur 28.46