Stepa aerobika

stepa aerobika

Stepa aerobika pozitīvi ietekmē visu organismu, nostiprinot elpošanas, sirds asinsvadu, muskuļu un nervu sistēmu, kā arī normalizē arteriālo spiedienu un vestibulārā jeb līdzsvara aparāta darbību.

Svarīgi ir tas, ka stepa aerobika efektīvi ietekmē tās muskuļu grupas, uz kurām parasti ir grūti iedarboties. Tie ir dibena muskuļi, gurnu aizmugurējā daļa un pievešanas gurnu muskuļi.

stepa aerobika

Step aerobika attīsta locītavu kustības, formē pēdas velvi, trenē līdzsvaru un ļauj sadedzināt vairāk kaloriju. Steps ir domāts tām sievietēm, kas vēlas zaudēt svaru, nostiprināt kāju muskuļus vai arī trenēt sirds asinsvadu sistēmu.

stepa aerobika

Step aerobikas atšķirīgās īpatnības ir šādas: Jūs neuztrenēsiet lielu muskuļu masu nevajadzīgās vietās, bet iegūsiet harmoniski attīstītu ķermeni, lielisku stāju un spēsiet likt savam ķermenim kustēties skaisti, izteiksmīgi un precīzi. Step aerobika ir viens no ātrākajiem veidiem, kā „iegūt” slaidu vidukli. Tomēr galvenā ķermeņa daļa, kas tiks trenēta, būs kājas, kuras kļūs slaidas un spēcīgas.