Trenažieru zāle

Trenažieru zāle

Trenažieru zāle ir apgādāta  ar kardiotrenažieriem (stepers, skrejceliņi, velotrenažieris, eliptiskais trenažieris), kā arī ar spēka treniņu iekārtām. Tāpēc uz mūsu trenažieriem nodarbojas kā iesācēji, tā arī pieredzējuši fitnesa cienītāji. Ar vingrošanas palīdzību uz trenažieriem Jūs varat izmainīt ķermeņa proporcijas, nostiprināt muskuļus, nomest lieko svaru, un būt labā sportiskā formā. Nodarbības uz kardiotrenažieriem palīdzēs Jums paaugstināt izturību un nostiprināt sirds asinsvadu sistēmu, nomest liekos kilogramus.

Mūsu fitnesa klubs piedāvā nodarbības ar personīgo instruktoru. Pirms pirmās nodarbības instruktors nosaka sagatavotības līmeni un rekomendē nodarbību optimālo režīmu. Tātad, Jūs varēsiet izvēlēties tieši to, kas ļaus Jums sasniegt vislabākos rezultātus.

Trenažieru zāle

Kartai klientei tiks izstrādāta individuālā programma pēc viņas vajadzībām un vēlmēm. Individuālā instruktore sastādīs tādu programmu, kura būs vērsta tieši uz Jūsu problēmu zonu uzlabošanu. Trenere apmācīs Jūs, pilnveidos Jūsu tehniku, kā arī kontrolēs  fizisko stāvokli treniņa laikā. Pie tādas nodarbību sistēmas izmaiņas pamanīsiet jau pēc mēneša.

Īpaši tiek rekomendēts sievietēm pēc dzemdībām un tām, kas krasi pieņēmušies svarā un grib pareizi uztrenēt muskuļus (gūžu, krūšu). Sniegsim palīdzību muskuļu formas uzlabošanā tām dāmām, kuras nodarbojušās profesionālajā sportā.

Nodarbības notiek grupās, bet treneris strādā ar katru atsevišķi.