Kalanētika

kalanētika

Kalanētika ir kompleksa vingrojumu sistēma, kas ir vērsta uz to, lai izstaipītu muskuļus un samazinātu to apjomu.

Kalanētika ir perfekts fiziskās aktivitātes veids, jo prasa minimālas kustības, bet tajā pašā laikā tiek patērēts liels daudzums enerģijas, kas nozīmē, ka tiek sadedzināts liels daudzums kaloriju. Kalanētikā tiek iekļauti vingrojumi no dažādiem austrumu vingrošanas veidiem un īpaši elpošanas vingrojumi.

Lai saprastu to, ar ko tik īpaša ir kalanētika, pietiek pastāstīt par tās autori Kallanu Pinknei, kura piedzima ar līkām kājām un deformētiem gurniem. Viņa izgudroja pati savu vingrojumu sistēmu, un tagad viņai ir ideāla figūra, neskatoties uz to, ka sen jau aiz muguras sestais gadu desmits.

kalanētika

Kalanētikas vingrojumu kompleksa mērķis ir nostiprināt un izstaipīt kāju, dibena, gurnu, roku, kakla, plecu, muguras un vēdera preses muskuļus, tas ir, ietekmēt visus muskuļus. Turklāt kalanētika ļoti efektīvi cīnās ar lieko svaru un uzlabo stāju. Ļoti svarīgi ir atzīmēt, ka kalanētikas ietekme ir jūtama jau pēc pirmajām nodarbībām. Pēc dažu speciālistu domām, efekts, ko iegūst, nodarbojoties stundu ar kalanētiku, ir pielīdzināms efektam, ko iegūst, nodarbojoties 24 stundas ar tradicionālo aerobiku.

Sievietes kājām ir jābūt spēcīgām un skaistām. Protams, mēs varam savas kājas slēpt zem gariem svārkiem, tomēr to nevajag darīt, ja jūsu rīcībā ir kalanētikas metodes kāju trenēšanai. Turklāt neglītas kājas var noslēpt, bet tas nenozīmē, ka var noslēpt slimas kājas. Veselība tomēr ir pirmajā vietā!

Rezultāti, ko Jūs iegūsiet, regulāri trenējot kājas:

  • Skrimslis, kas savieno kāju locītavas kaulus, ar laiku „nolietojas”, bet kāju treniņi pasargā no šī nepatīkamā procesa;
  • Treniņš kāju prasa lielu daudzumu muskuļu darbības un lielu slodzi. Rezultātā palielināss sadedzināto kaloriju daudzums un samazinās svars;
  • Ievērojami uzlabojas vielmaiņa;
  • Profilakse kāju slimībām.

Pildot kalanētikas vingrojumus skaista vēdera iegūšanai, Jūs jutīsiet, kā saraujas un atslābinās katrs vēdera muskulis. Šī sajūta liecina par to, ka strādā visi muskuļi un vingrojumi tiek izpildīti pareizi. Iegaumējiet tikai vienu - nevajag pārcensties, jo tas ne tikai nedos ātru rezultātu, bet arī novārdzinās organismu. Ar laiku jebkuru no vingrojumiem Jūs spēsiet veikt viegli un jebkurā daudzumā.

Kalanētika pieprasa to, lai cilvēks, kas ar to nodarbojas, nepārtraukti sajustu savu ķermeni, kas padara vingrojumus vēl efektīvākus! Rezultātā Jūs iegūstat nevis uztrenētus muskuļus, bet slaidu un iznesīgu augumu.

Ko padara kalanētika:

  • atjauno vielmaiņu;
  • samazina ķermeņa svaru un apjomu;
  • uzlabo stāju;
  • Jūs iemācīsieties valdīt pār savu ķermeni.