Body total

sieviešu fitness

Body total - kompleksā spēka nodarbība, kuras laikā pateicoties metodisko paņēmienu dažādībai tiek noslogoti visas muskuļu grupas. Tā ir lieliska iespēja sadedzināt daudz kaloriju.

Šīs nodarbības laikā "kvalitatīvi" tiek izstrādāti kāju un dibena muskuļu  vingrojumu kompleksi. Tādēļ vienkāršo vingrojumu dažādu veidu izmantošana ļauj sasniegt maksimālu atdevi.

Vingrojumi ar apgrūtinājumiem palīdz muskuļiem un taukšūnām saglabāt optimālo līdzsvaru organismā, tādēļ nevajag baidīties izpildīt tādus vingrojumus. Palielinot muskuļus, Jūs paātrināsiet vielmaiņas procesu, tādējādi, Jūsu organisms sāks tērēt daudz vairāk enerģijas arī miera stāvoklī. Daudz kas ir atkarīgs no enerģijas faktora patēriņa, bet kājas un dibens ir vienmēr vienas no problemātiskajām zonām.

sieviešu fitness

Ņemot vērā klientu dažādu fizisko sagatavotību šī nodarbība, kā arī pārējās spēka nodarbības ir universāla. Klients pats izvēlas vingrojumu variantu pēc to sarežģītības pakāpes un atbilstoši savai izturībai, muskuļu spēkam un apgrūtinājuma pakāpes. Nodarbības notiek treneres uzraudzībā, kura iemācīs pareizi izpildīt vingrojumus, lai izvairītos no traumām un ieteiks apgrūtinājuma pakāpi. Visa nodarbība notiek "uzlādējošas" mūzikas pavadībā; tiek variēts arī vingrojumu temps.

Lai sasniegtu maksimālu efektu no šīs nodarbības ir nepieciešams strādāt nežēlojot savus spēkus, bet sasniegtais rezultāts būs cienīgs apbalvojums. Ieviest "tonusu ķermenī", izveidot muskuļus, paaugstināt organisma izturību ir galvenais Body total nodarbības uzdevums. Treniņš notiek izmantojot speciālo inventāru: hanteles, bumbas un gumijas.

Body total express tādas pašas intensitātes nodarbība, bet ilgst tikai 30 minūtes. Parsvarā notiek pusdienlaikā.