Fizkultūra XL

sieviešu fitness

Vai cilvēkiem ar lieko svaru vajag nodarboties ar sportu? Atbilde uz šo jautājumu:" Viennozīmīgi,jā!" Tomēr daudzām nestandarta figūras īpašniecēm atradīsies daudz dažādi iemesli,lai to nedarītu.

Daudzi uzskata,ka fitness apalīšiem - tas ir blefs,lēkā vai nelēkā - vienalga nenotievēsi.Patiesībā mēs vienkārši izdomājam sev atrunas,slēpjot aiz tām kompleksus un savu slinkumu.

Ar sportu jānodarbojas vienkārši tādēļ, lai izslēgtu spiediena svārstības,stiprinātu sirdi un pagarinātu savu dzīvi par pāris gadiem.Jā, un dzīvot kļūs vieglāk un jautrāk - simtiem reižu pārbaudīts. Piedāvājam jaunas treniņu nodarbības - Fizkultūra XL (Vingrošana XL) - īpašas nodarbības pilnīgām un ļoti pilnīgām sievietēm, tām kurām liekais svars ir vairāk kā 10,15,20,kg utt.

Fizkultūras XL koncepcija - viss radīts un piemērots pilnīgām sievietēm: speciāla programma ar saudzējošām slodzēm, nelielas grupas 3 - 7 cilvēki,lai trenera uzmanība katram būtu maksimāla, dažāda inventāra izmantošana, lai nodarbības nebūtu vienveidīgas. Ja Jūs esat nolēmusi pieteikties XL programmai, ziniet, lai sasniegtu labu rezultātu Jums būs nepieciešams vismaz gads, pirmās pārmaiņas Jūs pamanīsiet ne ātrāk kā pēc 6 nedēļām. Esiet pacietīgas, aizmirstiet par rekordiem. Jūsu mērķim jābūt sistemātiskiem treniņiem, nevis ātrai svara zaudēšānai. Uzstādiet sev mērķi - piemēram "Es trenējos ar prieku 3x nedēļā."

Kāpēc tieši Fizkultūra XL?

  1. Pirmkārt veselība!
  2. Zaudējot svaru būs vieglāk dzīvot,vieglāk uzkāpt pa kāpnēm,kļūsiet kustīgākas, mazāk nogursiet.
  3. Jūs sāksiet sev patikt.
  4. Nodarbībās Jūs atradīsiet domubiedrus, cilvēkus ar tādām pat problēmām kā Jums.Iespējams iegūsiet draugus.
  5. XL grupā nebūs slaidu meiteņu,skatoties uz kurām Jums var rasties kompleksi un Jūs varēsiet koncentrēties uz sevi un savu treniņu.
  6. Iegūsiet padomus par ēšanu, jo ir divi pamatveidi,kā atbrīvoties no liekā svara - mazkaloriju diēta un fiziskā slodze. Tie ir cieši saistīti un viens bez otra nedarbojas.
  7. Klubs dažādi atbalstīs Jūs un Jūsu uzdrīkstēšānos, mēs saprotam, ka Jums nav viegli un motivācijai mēs piedāvājam apbalvojumu sistēmu! Par katriem zaudētajiem10 kg Jūs bez maksas varēsiet apmeklēt mūsu salonu,izvēloties procedūru 15 ls apmērā, piemēram ietīšanas procedūras notievēšanai, pretcelulīta masāžu vai vienkārši pedikīru,vai vaksāciju.