Jaunumi un akcijas

Bezmaksas onlain – treniņi ar mūsu treneriem facebookā.Pieraksties un pievienojies!

Aicinām visas uz onlain – treniņiem! Pilates, bodytotal, BODY SCULPT, vesela mugura un citas nodarbības – tagad tās ir pieejams bezmaksas mūsu mājas lapā facebookā. Droši pievienojies, neļausim sev uzņemt liekos kilogramus.

Sīkak

Svarīga informācija!!! Mēs esam slēgti.

Sīkak

Atjaunojās ūdens aerobikas nodarbības 10:00

Vai Jums ir ērti vingrot no rīta plk. 10:00? Izmantojiet akciju un nāciet vingrot grupā otrdienās un ceturtdienās plk. 10:00.

Sīkak

Vingrošana senioriem 60+

Aicinām uz nodarbīām dāmas kurām ir 60+. Speciāli izstrādāti vingrojumi, liks Jums just sava ķermeņa vieglumu un lokanību, kā arī nostiprinās muskuļus un uzlabos sirds darbību.

Sīkak

Piedalies programmā "Ķermeņa revolūcija".

MĪļās Dāmas. Piedāvājam Jums piedalīties programmā "Ķermeņa revolūcija". Der tiem, kas vēlās sasniegt labu rezultātu visīsākajā laika periodā un gatavs strādāt intensīvi.

Sīkak

Vakuuma masāža ar bankām!

Vakuummasāžas rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas tece, notiek mehāniska tauku šūnu šķelšana, aktivizējas ādas elpošana, vielmaiņa un vielmaiņas procesa galaproduktu jeb šlakvielu izvadīšana no organisma. Samazinoties tauku šūnu apjomam, āda kļūst gluda un stingra, paaugstinās tās tonuss un elastība.

Sīkak

JAUNUMS! Jauna nodarbība piektdienās "Strong&Fit".

Aicinām visas uz mūsu jauno nodarbību "Strong&Fit". Treniņš ietver nelielu kustību horeogrāfiju, kur ir kardio slodze. Nodarbība notiks piektdienās pl.19.00. Nāciet pieraksts jau ir atvērts!

Sīkak

Jaunums! Estētiskā teipošana.

Aicinam Jūs uz estētisko ķermeņa teipošanu. Efektīva metode , lai samazinātu ķermeņa apjomu, samazinātu tūsku un cīnītos ar celulītu.

Sīkak

Lapa: 1 | 2 | 3